آژانس خبری فانوس شمال

تاریخ : پنج شنبه, ۱۴ مهر , ۱۴۰۱ 11 ربيع أول 1444 Thursday, 6 October , 2022
2
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان خبر داد:

اعلام اسامی نمایش های پذیرفته شده مرحله بازخوانی سیزدهمین جشنواره تئاتر بسیج مازندران

  • کد خبر : 12292
  • 06 شهریور 1401 - 10:40
اعلام اسامی نمایش های پذیرفته شده مرحله بازخوانی سیزدهمین جشنواره تئاتر بسیج مازندران
حمیدرضا هراسانی رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران گفت: اسامی نمایش های پذیرفته سیزدهمین جشنواره تئاتر بسیج استان مازندران مشخص شد.

هراسانی افزود: لطف خدا در این دوره از جشنواره، آثار قابل توجهی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران عنوان کرد: در مرحله بازخوانی تعداد آثار ارسال شده در بخش صحنه ای ۲۳ اثر و تعداد آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره در بخش خیابانی ۲۶ اثر بوده که نهایتا اسامی ذیل در دو بخش صحنه ای و خیابانی نهایی و مشخص شده است.
حمیدرضا هراسانی تصریح کرد: بازبینی آثار در اواسط مهرماه انجام می شود و جشنواره در هفته اول آبان به میزبانی شهرستان تنکابن برگزار خواهد شد.

اسامی نمایش های پذیرفته شده مرحله بازخوانی سیزدهمین جشنواره تئاتر بسیج استان مازندران

*بخش صحنه ای(بدون ترتیب اولویت)
۱ – و… دود / به کارگردانی امین پورمند از ساری
۲- اودنگ / به کارگردانی سارا یزدانی از بهشهر
۳- خلیل خولی/ به کارگردانی رضا غلامی – حامد مربوط صادق از محمود آباد
۴- راه نا تمام… تمام / به کارگردانی رویا افضلی از ساری
۵- پلاک / به کارگردانی پوریا علیجانی از جویبار
۶- پوتین / به کارگردانی سید محمود مظلومی از محمودآباد
۷- پرواز پرندگان مهاجر / به کارگردانی سید حسن شیدایی فر از ساری
۸- باد که می نویسد / به کارگردانی فاطمه شادکام از قائمشهر
۹- خوابیدن زیر صفحه حوادث روزنامه / به کارگردانی مهیار کمانگری از آمل
۱۰- تپه گل قرمزی/ به کارگردانی اسماعیل حسن پور از نکا
۱۱- گوهر امیر / به کارگردانی فرج الله خانپور از نور
۱۲- بیدر کجایان/ به کارگردانی سجاد بحری از تنکابن
۱۳-نجلا دختری از حلب / به کارگردانی محسن نجفی از سوادکوه
۱۴- برجک شماره ۳۷ / به کارگردانی محمد رضا کیا از نوشهر
۱۵-نقشه گنج / به کارگردانی مهیار پنجعلی پور از چالوس

*بخش خیابانی(بدون ترتیب اولویت)

۱ – یادش بخیر … چی مونده برامون / به کارگردانی شعبان علیجانپور از جویبار
۲- عتیقه / به کارگردانی مبین ذبیح نژاد از نکا
۳- علم بهتر است یا ثروت/ به کارگردانی غلامرضا بامتی طوسی از نکا
۴- آگوستیک مین / به کارگردانی حمید ناطقی از ساری
۵- چه کسی به فکر ما هست ؟ / به کارگردانی احترام حسین پور از محمود آباد
۶- به صرف شربت و شیرینی / به کارگردانی یوسف ابراهیمی از نور
۷- ققنوس / به کارگردانی یوسف ابراهیمی از نور
۸- رخت شور / به کارگردانی رها شکوهی از نور
۹- شیخ شهید / به کارگردانی مهدی نصرالله زاده از نور
۱۰- ای وای / به کارگردانی محمد مهدی شریف پور از نور
۱۱- دایناسورها / به کارگردانی کار گروهی از نور
۱۲- یحیی و ترلان / به کارگردانی سید محمد موسوی از نور
۱۳-ساعت حرکت / به کارگردانی اشرف السادات غریب مازندرانی از چالوس
۱۴- من نیز آرزو هایی دارم / به کارگردانی فتانه اعتمادی از نور
۱۵-آزاده ترینم / به کارگردانی میثم حسینی از آمل
۱۶-گور بی نشان قاسم / به کارگردانی محبوبه علیزاده از آمل
۱۷ – جامانده / به کارگردانی محمد جواد رحمانی آلاشتی از ساری
۱۸- نارنجی پوش / به کارگردانی سمن ناز مهدی زاده از آمل

لینک کوتاه : https://fanospress.ir/?p=12292

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.